Het Bestuursbureau van stichting (Kindcentra) Wolderwijs is gehuisvest in Zuidwolde. Hier zijn de medewerkers van zowel onderwijs als opvang werkzaam.


Bas Guchelaar

0528 - 741 700
Bestuurder
bas.guchelaar@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma - vr.

Karin Hartman
Beleidsmedewerker Kwaliteit
karin.hartman@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, woe, vr.


Agnes Bennen
Beleidsmedewerker ICT
Agnes Bennen
agnes.bennen@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma - do.


Dick ten Brinke
Beleidsmedewerker Personeel en Organisatie
dick.tenbrinke@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma - vr-mo.


Dick-Charles Blok
Financiën en beheer (idem Kindcentra Wolderwijs)
dc.blok@wolderwijs.nl 
Aanwezig: ma, di, woe, do.

Marleen Feijer
Bestuursondersteuner
marleen.feijer@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, woe-mo, do.  

Berthilde Alberts
Administratief medewerkster
berthilde.alberts@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma-mo, di-mo, do-mo, vr-mo.  


Jeanine Dusée
Directeur Kinderopvang
jeanine.dusee@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, di, do, vr.-mo.


Lisanne Wanders
Financieel administratief medewerkster
lisanne.wanders@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, di, do.  


Hester Ploeg
Planner
hester.ploeg@wolderwijs.nl

Aanwezig: ma, di, do.  

Jolien Pullen

0528 - 741 708
Planner
jolien.pullen@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, woe, do, vrij.

Charel van der Felz
Kwaliteitsmedewerkster/Activiteitencoördinator
charel.vanderfelz@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma- vrij-mo. 

Ellen van Goor
Financieel administratief medewerkster
ellen.vangoor@wolderwijs.nl
Aanwezig: di, woe, vr-mo.