Het Bestuursbureau van stichting (Kindcentra) Wolderwijs is gehuisvest in Zuidwolde. Hier zijn de medewerkers van zowel onderwijs als opvang werkzaam.


Martijn Mulder
Bestuurder 
martijn.mulder@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma - vr.


Dick ten Brinke
Beleidsmedewerker Personeel en Organisatie
dick.tenbrinke@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma - vr.


Ankelien Bakker
Algemeen Beleid/Personeelsadministratie
ankelien.bakker@wolderwijs.nl 
Aanwezig: ma, di, do, vr.  


Dick-Charles Blok
Financiën en beheer (idem Kindcentra Wolderwijs)
dc.blok@wolderwijs.nl 
Aanwezig: ma, di, woe, do.  


Berthilde Gerding
Administratief medewerkster
berthilde.gerding@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma-mo, di-mo, do-mo, vr-mo.  


Jacqueline Verheggen
Beleidsmedewerker Onderwijs en Kwaliteit
jacqueline.verheggen@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, do.  


René van der Veen
Bovenschools ICT-er
rene.vanderveen@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, di, woe.  


Jeanine Dusée
Beleidsmedewerker IKC
jeanine.dusee@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, di, do, vr.  


Lisanne Wanders
Financieel administratief medewerkster
lisanne.wanders@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, wo-mo, do.  


Hester Ploeg
Planner
hester.ploeg@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, di, do.  


Charel van der Felz
Planner
charel.vanderfelz@wolderwijs.nl
Aanwezig: woe-mo, vr-mo.  


Ellen van Goor
Financieel administratief medewerkster
ellen.vangoor@wolderwijs.nl
Aanwezig: di, woe, vr-mo.