Het Bestuursbureau van stichting (Kindcentra) Wolderwijs is gehuisvest in Zuidwolde. Hier zijn de medewerkers van zowel onderwijs als opvang werkzaam.


Sake Saakstra
Bestuurder a.i.
sake.saakstra@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma - do.


Karin Hartman
Beleidsmedewerker Kwaliteit
karin.hartman@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, woe, do.


Dick ten Brinke
Beleidsmedewerker Personeel en Organisatie
dick.tenbrinke@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma - vr.


Dick-Charles Blok
Financiën en beheer (idem Kindcentra Wolderwijs)
dc.blok@wolderwijs.nl 
Aanwezig: ma, di, woe, do.  


Marleen Feijer
Bestuursondersteuner
marleen.feijer@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, woe-mo, do.  


Berthilde Alberts
Administratief medewerkster
berthilde.alberts@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma-mo, di-mo, do-mo, vr-mo.  


Jeanine Dusée
Beleidsmedewerker IKC
jeanine.dusee@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, di, do, vr.  


Lisanne Wanders
Financieel administratief medewerkster
lisanne.wanders@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, di, do.  


Hester Ploeg
Planner
hester.ploeg@wolderwijs.nl
Aanwezig: ma, di, do.  


Charel van der Felz
Planner
charel.vanderfelz@wolderwijs.nl
Aanwezig: woe-mo, vr-mo.  


Ellen van Goor
Financieel administratief medewerkster
ellen.vangoor@wolderwijs.nl
Aanwezig: di, woe, vr-mo.